در حال بارگذاری ...
خانه عمران2019-12-15T16:09:47+03:30

آیا شما برای اجرای پروژه ساختمانی نیازمند مجری ذیصلاح هستید؟

خانه معمار در کنار شماست

متخصص در ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان

با دارا بودن ایده های خلاقانه و به روز توسط تیم متخصص طراحی و مهندسین مجری، جهت اجرا از صفر تا صد همراه با مشاوره رایگان

ساختمان‌ها

تجربه ساخت و احداث ساختمان‌هایی با کاربری‌های مسکونی، تجاری-اداری، صنعتی و اموزشی و ... طی سالیان فعالیت چراغ راهی برای ادامه فعالیت در این مسیر می‌باشد.

طراحی مهندسی

هسته مرکزی و اصلی فعالیت ما در خانه معمار مهندسی پروژه‌هاست.
مجموعه‌ای از مهندسین معمار، عمران، برق و مکانیک می‌کوشند با ایده‌پردازی و مهندسی‌سازی ایده‌ها بهترین طرح را برای اجرا به کارفرمایان خود ارائه دهند..

گرفتن مشاوره

مدیریت پیمان

بررسی اولیه طرح و توجیه اقتصادی آن ، بهینه سازی طرح و تهیه برنامه زمان بندی ، کنترل کیفیت کار ، مصلحت اندیشی و کاهش هزینه ، انعقاد قرارداد پیمانکاران ، بکارگیری پیمانکاران مجرب.

تامین مالی

مجری در نظر دارد با بهره گیری تجارب پیشین خود نسبت به ابداع و استفاده از روش‌های نوین تامین مالی پروژه‌ها جهت کسب موفقیت در کوتاه‌ترین زمان اقدام نماید.

گرفتن مشاوره

طراحی داخلی

ساده ترین ایده هادرذهن خلاق ترین افراد پرورش داده می شوند. با ارائه بهترین طراحی دکوراسیون داخلی، فضایی برای شما طراحی خواهیم کرد که خود را نزدیک به آرزوها احساس نمایید.

زیبا سازی

گروه طراحی،بابازنگری نقشه ها و اصلاح طرحها و با طراحی نما و طراحی معماری داخلی با اندیشه ای مبنی بر معماری پایدار ، بدنبال یافتن حلقه ای گمشده هنر معماری ایرانی است

گرفتن مشاوره

مقاوم سازی

گروه طراحان معماری وعمران وبسایت خانه معمارکرمانشاه ، با تفکری بر پایه معماری پایدار و بارویکرد ، افزایش امنیت ، مقاوم سازی مهندسی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

مشاوره و طراحی پروژه

تعهد به حفط و صیانت از نیروی کار و سلامت کارکنان و کاهش حوادث ناشی از کار و طریق شناسایی ، ارزیابی و کنترل مخاطرات و هدف گذاری بر کاهش ریسک های موجود در پروژه ها

گرفتن مشاوره
0
درخواست‌های طراحی
0
پروژه‌های تکمیل شده
0
مهندسین آموزش دیده
0
دفاتر همکار

مشاهده‌ی پروژه‌های اخیر

مـعـماری تقــــارن هنـــــر است و مهنــــــدسی ســاختمان ســازی یک تخـــصص است

مشاهده‌ی همه پروژه‌ها

دلایل انتخاب ما؟

ما برای به دست آوردن قدرت به تفاوت ها نگاه می کنیم

این ایده ها راه حل های نوآورانه ای برای مشتریان ما و بهبود بخشیدن به درک ما از جهان که در آن کار می کنیم

صاحبان پروژه‌ها میگویند

نظم، دقت، پیگیری، سرعت و اخلاق حرفه ای، کلماتی هستند که میتوانند آقای مهندس مرادی و تیم ایشان را در انجام امور محوله توصیف نمایند. و اینجانب ایشان را به دوستان و دیگر همکاران خود توصیه مینمایم. و امیدوارم همه هموطنان عزیزم در هر حرفه ای که زحمت میکشند بدین شکل و با انگیزه و بازده بالا کار کنند، تا ایرانی سر فراز داشته باشیم.

حمیدرضا شریفی

در یک کلام میتونم بگم از یافتن آقای مرادی و همکارانشان بسیار خرسندم. از آقای سلطانی هم خیلی متشکرم که ایشان رو به ما معرفی کردند.صبر و حوصله آقای مرادی ستودنیست. دانش و تخصصشان هم مثال زدنیست. تعرفه خدماتشان هم که بسیار کمتر از ارزش واقعی آن.مطمئنا من نیز این شرکت را به سایرین معرفی خواهم نمود و باز هم از تجربیات و اطلاعاتشان بهره مند خواهم شد.با آرزوی سالی پر بار و موفق و شاد برای کلیه پرسنل محترم این شرکت.

مهتاب ضرابی • سرمایه گذار ملک

آخرین اخبار

مهندسی و اجرای سازه های اصلی و جانبی

نرم افزار تبدیل فایل اتوکد

نوامبر 15th, 2016|

توسط این برنامه، بدون نیاز به برنامه ی اتوکد، می تونید فایل های اتوکد تا ورژن 2013 رو به نسخه های قابل باز شدن با ورژن های پایین تر اتوکد تبدیل کنید. این نرم افزار

نرم افزار شبیه سازی آزمون نظام مهندسی معماری|نظارت و اجرا

فوریه 25th, 2016|

نرم افزار با هدف کمک به مهندسین جهت موفقیت در آزمون ورود به حرفه مهندسان طراحی و عرضه گردیده. نرم افزار آزمون با قابلیت نصب روی كامپيوتر در منزل و محل كار همراه مهندسین می

نمایش تمام مقالات

همکاران تجاری

ما هستیم تا بگوییم با تخصص، مهارت، صداقت هر ناممکنی ممکن میشود

ایجاد فضاهای الهام بخش

بالاترین کیفیت در مهندسی ، تامین تجهیزات و اجرا

تماس با مشاوران ما

فقط چند ساعت طول میکشد!